Soutěžní sezóna 2018 začíná!

 

Rádi bychom vás nyní pozvali na další ročník Pole Princess, který je věnován těm nejmladším – „princeznám“. Organizátorem unikátní soutěže zaměřené na děti ve věku 6-17 let je opět Circus! Dance Studio. Deadline pro podání přihlášek je 15. prosince 2017. Nenechte nic na poslední chvíli! Více informací najdete na stránce Pole Princess Czech Republic.

 

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti o...

Vážení soutěžící a fanoušci!

Velice nás těší Váš velký zájem o účast na dalších soutěžích, které pořádáme! Nesmírně si toho vážíme, a proto, abyste měli vždy přehled o námi pořádaných pole dance akcích a byli tak neustále v obraze, budeme pravidelně aktualizovat seznam s termíny jednotlivých akcí.
Najdete zde také další zajímavé akce, které sledujeme. Veškeré akce samozřejmě pravidelně doplňujeme do kalendáře.

 

Termíny soutěží a událostí:


Mistrovství světa v p...

Pole sport a pole dance je dynamická sportovní disciplína, která se stále vyvíjí. Česká reprezentace patří mezi světovou špičku a pravidelně vozí cenné kovy z Mistrovství světa a Evropy. Rozvíjíme se i my, a proto jsme si pro vás v sedmém ročníku Mistrovství České republiky 2018 přichystali hned několik zajímavých změn.

 

Soutěž, stejně jako v předchozích letech, proběhne dvoukolově přímo před porotou. V semifinále se však v tomto ročníku utkají pouze soutěžící ka...