Cenu za nejlepší lektorku a studio si již tradičně odnesla Jana Kozlová a její celé Decadance! Posíláme ještě jednou obrovskou gratulaci.

 

Jana a celé Decadance již poněkolikáté prokázaly, že mají neskutečný tým a podporu. Letos jsme vyhlásili také 2. a 3. místa, kterým k prvnímu místu chyběl jen malý krůček! Už teď jsme zvědaví, zda i příští rok Jana a Decadance obhájí tituly nebo se někomu podaří jejich kralování zlomit.

 

Nejoblíbenější lektorka roku 2016:

...

Vážení soutěžící a fanoušci!

Velice nás těší Váš velký zájem o účast na dalších soutěžích, které pořádáme! Nesmírně si toho vážíme, a proto, abyste měli vždy přehled o námi pořádaných pole dance akcích a byli tak neustále v obraze, budeme pravidelně aktualizovat seznam s termíny jednotlivých akcí.
Najdete zde také další zajímavé akce, které sledujeme. Veškeré akce samozřejmě pravidelně doplňujeme do kalendáře.

 

Termíny soutěží a událostí:

 

World Pole Sports Ch...

5. ročník Mistrovství České republiky v pole sport je úspěšně za námi a jménem celé CPASF bych touto cestou ráda ještě jednou poblahopřála všem soutěžícím k jejich výkonům a poděkovala všem těm, kdo se na přípravě Mistrovství České republiky v pole sport 2016 podílel.

 

Tento ročník byl ve znamení změn ať už v systému hodnocení či zavedením nových kategorií Masters a Parapole. Věříme, že pro mnohé z vás byl inspirací. Naší snahou v tomto ročníku bylo přiblížit pol...