Spolupráce

CPASF Vám nabízí spolupráci a propagaci Vaší firmy na pole dance akcích. Momentálně hledáme partnery pro:

Již spolupracujeme s těmito firmami, které členům CPASF poskytují výhodné nabídky:

CPASF doporučuje e-shop EUROPOLES! 300Kč sleva na taneční tyče pro členy

TANEČNÍ TYČE
Petra Makovcová, tel.: +420 608 059 971, www.tanecnityce.cz, www.tanecnetyce.sk

 

E-shop Europoles má dlouholeté praktické zkušenosti s pole dance a nabízí zboží, které doporučují profesionální pole dance tanečnice z celého světa.

Europoles je první obchod s tanečními tyčemi na českém a slovenském trhu a prodejce celosvětově nejuznávanějších tanečních tyčí X-POLE.

V sortimentu Europoles naleznete nejen taneční tyče a jejich příslušenství, ale také doplňky pro tanečnice jako je oblečení vyrobeno ze speciálních materiálů pro potřeby a komfort pole dance tanečnic, návleky, gripy, DVD, kosmetiku a líčení na show 

 

Pro členy CPASF:
Sleva 300Kč na taneční tyče. Slevu je možné využít na základě předložení členského průkazu CPASF.

Tato sleva se však nevztahuje na již zlevněné produkty nebo produkty v akci.Mania Fitness Wear - trénujte stylově, sleva na oblečení pro členy CPASF

 

www.maniafitnesswear.com

Mania Fitness Wear -  sportuj a tanči ve velkém stylu

 

MFW je mladá firma a nová česká značka sportovního oblečení. První kolekci inspiroval převážně pole dance, ale oblečení je vhodné i na jógu, fitness, tanec, zumbu, twerk a jiné sporty. Oblečení je navrhováno tak, aby bylo nejen funkční, ale zároveň podtrhovalo ženskou krásu. Jedná se o kvalitní produkty, které vznikají výhradně v ČR za férových podmínek. Modely vždy drží krok s aktuálními módními trendy. V oblečení Mania se budete cítit dobře bez ohledu na to, jestli se sportem teprve začínáte nebo zda máte dokonalou postavu. Kromě sportovního oblečení nabízí značka Mania i další doplňkové produkty. Například tekuté magnézium - Divine grip, které poskytuje nejen výbornou podporu při cvičení, ale navíc je vyráběno ekologicky.


Pro členy CPASF:

10% sleva na veškerý sortiment + poštovné v rámci ČR zdarma. Pro získání slevy použijte kód: IAMCPASF


 

CPASF: Regenerace a lepší nálada v Kryocentru!

KRYOCENTRUM

Imrychova 984/27, 143 00 Praha 4 (vedle OBI Modřany)
tel. recepce +420 241 760 388, mob. recepce +420 734 487 249 
e-mail: praha@kryocentrum.cz, www.kryocentrum.cz 


Kryoterapie je výborným a moderním prostředkem pro regeneraci celého těla, patří mezi fyzikální lázeňské metody. Spočívá v aplikaci extrémního chladu (až -160°C) a střídání vysokých a nízkých teplot. Po návštěvě Kryocentra se člověk lépe protahuje a zlepší si náladu.


Pro členy CPASF:
V nabídce jsou neomezené roční permanentky a permanentky na 10 vstupů za zvýhodněné ceny pro naše členy.Bikram Yoga! Pro členy 20% sleva na předplatné a členské karty

BIKRAM YOGA PRAGUE s.r.o.

www.bikramyoga.cz, e-mail: info@bikramyoga.cz

Studio Pankrác.

Na Pankráci průchod mezi číslem 121 a 125, 140 00 Praha 4. tel.: 224 222 892


Studio Národní třída. Karolíny Světlé 8, 110 00 Praha 1. tel.: 224 222 892 

 
Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které Vás dostane. Jedná se původně o hot jogu - životní styl se 40-ti letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme to, co funguje. Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.


Pro členy CPASF: 
Sleva 20 % na předplatné a členské karty. Slevu je možné využít na základě předložení členského průkazu CPASF.

Tato sleva se však nevztahuje na již zlevněné produkty nebo produkty v akci.CPASF věří, že se Vám bude líbit v salonu Saulé!
SALON SAULÉ, Blanická 25, 120 00 Praha 2. www.saule.cz

Masáže a fyzioterapie: 
mob.: +420 724 165 787, e-mail: alexova.saule@email.cz 

Kosmetika a vizážistika: 
mob.: +420 605 163 345, e-mail: kosmetika@saule.cz 

Salon Saulé nabízí příjemný odpočinek formou masáží a odborné péče v oblasti kosmetické a vizážistické. V salonu na Vás čeká příjemné prostředí, individuální a profesionální přístup se špičkovými, zdravotně nezávadnými přípravky v oblasti kosmetiky i péče o tělo. 


Pro členy CPASF: 
Sleva 20 % na základní kosmetické ošetření. Slevu je možné využít na základě předložení členského průkazu CPASF.

 

Profesionální sportovní oblečení a výživa pro pole dancerky levněji!

GENERAL SPORT, Muchova 223/9, Praha 6. www.u-a.cz

 

Největší český specialista na americkou značku Under Armour a fitness a zdravou výživu - v tomto obchodě seženete vše co potřebujete pro tréning na i mimo tyč, včetně výživových doplňků, které tělo pořebuje, aby Vám dobře sloužilo i během náročného tréningového režimu. Objednávejte pohodlně z domova a nebo se stavte na pobočce v těsné blízkosti stanice metra Hradčanská. V obou případech si můžete být jisté, že se Vám dostane maximální vstřícnosti a skvělých služeb. 

 

Pro členy CPASF:
Sleva 15 % na veškerý sortiment. Slevu je možné využít na základě zadání nebo sdělení kódu pole15.