O nás

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Czech pole & aerial sports federation (CPASF).

Na našich stránkách najdete informace o federaci jako takové, o Mistrovství ČR v pole sport, které je nejvyšší soutěží tohoto sportu v České republice, o aktivitách federace a najdete zde i aktuality ze světa pole dance. 

CPASF vznikla v roce 2011 a už od počátku je její snahou přispívat k rozvoji pole dance a aerial sportů v České republice i ve světě a usiluje o vytváření profesionálního zázemí pro studia i pro kurzistky. 

CPASF podporuje spolupráci mezi studii a školami, kde se pole dance aj. vyučují a pracuje na prohloubení povědomí o pole dance a aerial sportech ve společnosti. Nabízí podporu a zastoupení na poli mezinárodním. 

V současné době tým CPASF pracuje na organizaci sedmého ročníku Mistrovství České republiky v pole sport 2018 a soutěže MISS POLE DANCE určené jen pro naše milé dámy.
      

Stanovy CPASF ke stažení (v pdf)

 

Zkušenosti:

  • Organizace Mistrovství ČR v pole dance/ pole sport od roku 2012
  • Účast na Mistrovství světa 2013-2017. Česká republika si celkem připisuje 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz z Mistrovství světa v pole sport 2015 a tak stala historicky nejúspěšnější reprezentací této disciplíny. V roce 2016 reprezentace vybojovala 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.
  • Organizace workshopů a tréninkových programů
  • Organizace mezínárodních soutěží Pole dance championship 2016, Battle of the pole 2015, Pole Emotions 2014
  • Účast na European Pole Sport Championship 2011, 2012, 2016
  • Výpomoc při organizaci prvního Česko-Slovenského mistrovství v pole dance 2011 v Bratislavě
  • Předsedkyně CPASF Olga Marešová (Strom) je certifikovanou porotkyni a jako součást poroty se zúčastnila Mistrovství světa v pole sport v Londýně v roce 2013 a 2014, mezinárodni soutěži International Pole Championship v roce 2013 (Singapur) a 2015 (Hong Kong) a mnoha dalších soutěží ve východní a západní Evropě od roku 2011. Od roku 2016 hodnotí Mistrosvtví světa v roli hlavní porotkyní.
  • Předsedkyně CPASF Olga Marešová (Strom) od roku 2013 je členem Steering Commitee mezínarodních federací, podílela se na rozvoji světového pole dance, vzniků kodexu bodů a vytvářela celosvětová soutěžní pravidla Mistrovství.