Novinky
Termíny soutěží a událostí

Vážení soutěžící a fanoušci!

Velice nás těší Váš velký zájem o účast na dalších soutěžích, které pořádáme! Nesmírně si toho vážíme, a proto, abyste měli vždy přehled o námi pořádaných pole dance akcích a byli tak neustále v obraze, budeme pravidelně aktualizovat seznam s termíny jednotlivých akcí.
Najdete zde také další zajímavé akce, které sledujeme. Veškeré akce samozřejmě pravidelně doplňujeme do kalendáře.

 

Termíny soutěží a událostí:


Mistrovství světa v pole s...

Zúčastněte se i Vy MČR v pole sport

Je to tady!

Očekávané přihlášky na Mistrovství České republiky v pole sport 2018 jsou již spuštěny. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Pozor! Přihlásit se můžete pouze do 20.02.2018.

 

Moc se na vás a vaše neskutečné výkony těšíme!

 

Pravidla

 

Přihláška

 

...
Česko zazářilo na Mistrovství světa

Víkend 15. až 17. prosince 2017 patřil nejvyšší celosvětové soutěži v akrobacii na vertikální tyči známé jako pole sport a české reprezentaci, která se se ziskem šesti cenných kovů stala nejúspěšnější výpravou na Mistrovství světa. Do lichtenštejnského Vaduzu se sjelo více než 150 atletů z 21 zemí. Nechyběli zástupci z Evropy, Asie nebo Jižní a Severní Ameriky.

 

Ze všech výprav byla nejúspěšnější právě ta Česká ziskem tří zlatých medailí (kategorie Junior A, Senior Do...

Pole Princess 2018

Soutěžní sezóna 2018 začíná!

 

Rádi bychom vás nyní pozvali na další ročník Pole Princess, který je věnován těm nejmladším – „princeznám“. Organizátorem unikátní soutěže zaměřené na děti ve věku 6-17 let je opět Circus! Dance Studio. Deadline pro podání přihlášek je 15. prosince 2017. Nenechte nic na poslední chvíli! Více informací najdete na stránce Pole Princess Czech Republic.

 

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 6 d...

Mistrovství ČR v pole sport 2018

Pole sport a pole dance je dynamická sportovní disciplína, která se stále vyvíjí. Česká reprezentace patří mezi světovou špičku a pravidelně vozí cenné kovy z Mistrovství světa a Evropy. Rozvíjíme se i my, a proto jsme si pro vás v sedmém ročníku Mistrovství České republiky 2018 přichystali hned několik zajímavých změn.

 

Soutěž, stejně jako v předchozích letech, proběhne dvoukolově přímo před porotou. V semifinále se však v tomto ročníku utkají pouze soutěžící kategor...

Český tým je nejlepší na celém světě!

Jsme zpět z Londýna a stále tomu skvělému výsledku nemůžeme uvěřit. Česká republika si celkem připisuje 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz z Mistrovství světa v pole sport!!!


Výkony všech soutěžících byly neskutečné! Jsme velmi pyšní na každou z nich a na celý tým, který je velmi silný a dokázal, že i taková malá země je plná talentů. Jak podle výkonů, tak podle počtu získaných medailí je český tým nejlepší na celém světě!


Jak už jistě víte, spolupráci s organizátorem této s...

Máme zlato!

Neuvěřitelné se stalo skutečností! To, co se před několika lety zdálo nemožné, je tu.

 

Máme zlato!!! Resp. zlata!

 

Naše reprezentace se účastnila 4 kategorii - 3 z nich naše soutěžící vyhrály (Růženka za kategorii Ženy, Elizaveta za kategorii Děti, Verča & Růženka) a ze čtvrté za kategorii Juniorek veze Jiřinka stříbro!!! Aby toho nebylo málo, Taňa & Terka za kategorii Dvojic vezou bronz! Krásné výkony předvedly také Romča, Sarah, Deniska a Bára. Na bednu to sice t...